Team

Diretur

Stefan Planker
Str. Tor 65, San Martin de Tor
Tel. 0474 524020
E-Mail: stefan@museumladin.it

Sciënza, inrescida, proieć

Herwig Prinoth
Str. Tor 65, San Martin de Tor
Tel. 0474 524020
E-Mail: herwig@museumladin.it

Mediaziun, ativitês didatiches, proieć, plates web

Katharina Moling
Str. Tor 65, San Martin de Tor
Tel. 0474 524020
E-Mail: katharina@museumladin.it

Contabilité, retlam, gestiun dl bar

Anneliese Paratoni
Str. Tor 65, San Martin de Tor
Tel. 0474 524020
E-Mail: anneliese@museumladin.it

Personal, contrac de manutenziun, gestiun dles botëghes di museums

Anneliese Zingerle
Str. Tor 65, San Martin de Tor
Tel. 0474 524020
E-Mail: anneliese.z@museumladin.it

Contabilité, aministraziun

Ivonne Glira
Str. Tor 65, San Martin de Tor
Tel. 0474 524020
E-Mail: ivonne@museumladin.it

Tecnica

Giuseppe Miribung
Str. Tor 65, San Martin de Tor
Tel. 0474 524020
E-Mail: eppe@museumladin.it

Cassa y botëga Museum Ladin Ćiastel de Tor

Marion Ties, Rita Costabiei
Str. Tor 65, San Martin de Tor
Tel. 0474 524020

Cassa y botëga Museum Ladin Ursus ladinicus

Renata Granruaz, Ivan Feichter
Str. Micurà de Rü 26, San Ciascian
Tel. 0474 524020

Bar Museum Ladin Ćiastel de Tor

Caterina Trebo, Martina Frenes
Str. Tor 65, San Martin de Tor
Tel. 0474 524020

Assistënza ai vijitadûs Museum Ladin Ćiastel de Tor

Herta Trebo, Francesco Dapoz
Str. Tor 65, San Martin de Tor
Tel. 0474 524020

consёi scientifich

  • dot. Heinrich Huber (Presidёnt)
  • dot.a Romy Crazzolara
  • dot.a Stefania Pitscheider
  • dot. Tobia Moroder
  • Bruno Perathoner
  • dot.a Ruth Videsott