Team

Diretur

Stefan Planker
Str. Tor 65, San Martin de Tor
Tel. 0474 524020
E-Mail: stefan@museumladin.it

Sciënza, inrescida, proiec

Herwig Prinoth
Str. Tor 65, San Martin de Tor
Tel. 0474 524020
E-Mail: herwig@museumladin.it

Mediaziun, ativites didatiches, proiec

Katharina Moling
Str. Tor 65, San Martin de Tor
Tel. 0474 524020
E-Mail: katharina@museumladin.it

Depot

Doris Rubatscher
Str. Tor 65, San Martin de Tor
Tel. 0474 524020
depot@museumladin.it

Contabilité, retlam

Anneliese Paratoni
Str. Tor 65, San Martin de Tor
Tel. 0474 524020
E-Mail: anneliese@museumladin.it

Aministraziun, personal, gestiun dles botëghes di museums

Anneliese Zingerle
Str. Tor 65, San Martin de Tor
Tel. 0474 524020
E-Mail: anneliese.z@museumladin.it

Aministraziun

Ivonne Glira
Str. Tor 65, San Martin de Tor
Tel. 0474 524020
E-Mail: ivonne@museumladin.it

Tecnica

Giuseppe Miribung
Str. Tor 65, San Martin de Tor
Tel. 0474 524020
E-Mail: eppe@museumladin.it

Cassa y botëga Museum Ladin Ciastel de Tor

Marion Ties, Rita Costabiei
Str. Tor 65, San Martin de Tor
Tel. 0474 524020

Cassa y botëga Museum Ladin Ursus ladinicus

Renata Granruaz, Ivan Feichter
Str. Micurà de Rü 26, San Ciascian
Tel. 0474 524020

Assistënza ai vijitadus Museum Ladin Ciastel de Tor

Herta Trebo, Francesco Dapoz
Str. Tor 65, San Martin de Tor
Tel. 0474 524020

Consёi scientifich