Team

Direturia dl'Aziënda Museums Provinziai

Angelika Fleckinger
Angelika.Fleckinger@betrieblandesmuseen.it

 

Proiec, contat stampa, marketing

Giulia Bassi 
Str. Tor 65, San Martin de Tor
Tel. 0474 524020
E-Mail: giulia.bassi@museumladin.it
Orar de laur: da lönesc a vëndres danmisdé

 

Mediaziun, ativites didatiches, proiec

Katharina Moling
Str. Tor 65, San Martin de Tor
Tel. 0474 524020
E-Mail: katharina.moling@museumladin.it
Orar de laur: lönesc, mertesc y mercui danmisdé

 

Contabilité, retlam

Anneliese Paratoni
Str. Tor 65, San Martin de Tor
Tel. 0474 524020
E-Mail: anneliese.paratoni@museumladin.it
Orar de laur: lönesc danmisdé, mercui y vëndres döt le de

 

Aministraziun, personal, gestiun dles botëghes di museums

Anneliese Zingerle
Str. Tor 65, San Martin de Tor
Tel. 0474 524020
E-Mail: anneliese.zingerle@museumladin.it
Orar de laur: lönesc, mertesc y jöbia döt le de; vëndres danmisdé

 

Depot, ativites didatiches

Doris Rubatscher
Str. Tor 65, San Martin de Tor
Tel. 0474 524020
E-Mail: doris.rubatscher@museumladin.it
Orar de laur: lönesc, mertesc, mercui y vëndres danmisdé; jöbia döt le de

Tecnica

Giuseppe Miribung
Str. Tor 65, San Martin de Tor
Tel. 0474 524020
E-Mail: giuseppe.miribung@museumladin.it

 

Cassa y botëga Museum Ladin Ciastel de Tor

Rita Costabiei, Nathalie Dejaco, Anna Erlacher
Str. Tor 65, San Martin de Tor
Tel. 0474 524020

Cassa y botëga Museum Ladin Ursus ladinicus

Renata Granruaz, Ivan Feichter
Str. Micurà de Rü 26, San Ciascian
Tel. 0474 524020

Assistënza ai vijitadus Museum Ladin Ciastel de Tor

Herta Trebo, Francesco Dapoz
Str. Tor 65, San Martin de Tor
Tel. 0474 524020

 

Sorvisc da puzené

Sonja Pescollderungg, Margherita Sprenger, Ottilia Vittur, Cristina Anvidalfarei

 

Consёi scientifich